Динамічна гімнастика - це вид тісного та довірливого спілкування дитини й батьків. Це одна з методик раннього розвитку дитини.

gimnastikadinam

Сенс динамічної гімнастики - за допомогою власної ваги дитини розвивати її сухожилля й суглоби. Тобто велике навантаження припадає на суглоби ніжок і ручок.

Під час занять динамічною гімнастикою активно працює вестибулярний апарат дитини. Динамічна гімнастика - це доступна форма фізичного тренування немовляти, вона приносить різноманітні позитивні ефекти для тіла і психіки.

В результаті таких занять у дитини запускається так званий «ланцюжок успіху»:

1 - розвиток вестибулярного апарату, хребта та м`язів малюка призводить до швидшого фізичного розвитку – дитина швидше починає повзати, ходити, бігати.

2 - фізичний розвиток завжди тягне за собою розумовий – дитина швидше починає імітувати звуки, тренувати пам`ять, сприймання, увагу, мислення

3 – ці показники пришвидшують інтелектуальний розвиток, а інтелект сприятиме успішності у будь-чому.

Якщо говорити про вплив динамічної гімнастики на розвиток дітей, то все дуже індивідуально. Для деяких динамічна гімнастика стає просто панацеєю від дитячого плачу й поганого сну. Вдосталь політавши й покрутившись, малюк просто з ніг валиться і спить по 4 години.

Є два погляди щодо того, коли починати займатись динамічною гімнастикою. Одні шанувальники динамічної гімнастики вважають: що раніше, то краще. Тобто буквально з перших днів народження.

Починати займатися динамічною гімнастикою краще після 1,5 місяців, коли періоди неспання різко збільшуються. Тобто малюк уже досить зміцнів. Зрештою, показники готовності – це бажання мами (або тата) прийти та показати малюка тренеру, який неодмінно вибере шлях до розвитку.­

Ризик у тому, що якщо батьки непідготовлені або невмілі, то є ризик пошкодження або розтягнення незміцнілих дитячих суглобів. Крім того, надмірні навантаження можуть вплинути на м'язовий апарат і будову скелета дитини.

У студії «РОЗУМАХА» є тренер з динамічної гімнастики (це спеціально підготовлений фахівець з медичною освітою), який визначить усі особливості дитини, правильно підготує і проконсультує батьків та направить їх з малюком у відповідну їм груп (по рівню навантаження), де вони разом із іншими батьками опанують заняття з динамічної гімнастики, щоб далі займатись з дитиною удома. Також тренер здійснюватиме супровід фізичного розвитку дитини впродовж збільшення навантажень або після довгих перерв у занятті.

Для запису на заняття з динамічної гімнастики, телефонуйте:

099-348-02-59, 063-227-62-11

Можете також задавати нам будь-які питання з цього приводу у коментарях, і ми обов`язково дамо на них відповідь.

Додати коментар


Захисний код
Оновити