untitled 16untitled 62        

Гра-найкраща підготовка до школи:
-Саме у грі першочергово з`являється здібність добровільно, за власною ініціативою дотримуватись правил та законів. Де як не тут з`являється прагнення підпорядкувати емоційний порив волі. Згадайте, як ви в дитинстві не сміли покинути свій пост, адже ви - пограничник. Або не надати допомогу хворому, коли були лікарем.
• У грі розвивається пам'ять. Дитина вчиться цілеспрямовано запам'ятовувати і пригадувати. Граючи, вона дізнається більше нового, ніж коли її спеціально навчають.

Щоб діти дорослішали, їм необхідно ГРАТИCЬ. Гордон Н'юфелд

( відомий дослідник теорії прив'язаності ) про дитячу гру.

     З виступу в Європарламенті, Брюссель 2012.
Діти повинні грати, щоб дорослішати. До останнього часу гра вважалася безглуздою, непродуктивною і незначною. Девелопменталісти виявили, що гра має

МАНІПУЛЯЦІЯ СЛОВОМ

«ГУЧНА» МАНІПУЛЯЦІЯ
Один з видів маніпуляції словом - це підвищення голосу, крик на дитину. Я її називаю «гучна маніпуляція».

Що при цьому відбувається?
Коли Ви емоційно кричите на дитину: «Та що ж таке?», «Та ось ти знову!», Дитина бачить розлючену маму. У цей момент вона просто лякається і перестає вас чути. Діти - одноканальні, коли вони перелякані, вони не можуть чути. Дитина не чує, що ви говорите в цей момент. Виховувати криком безглуздо.

Мозок дитини - як гіпсовий розчин, з якого, щоб виліпити щось хороше, є обмежений час. Чим довше розчин стоїть і вистигає, тим меншої якості виходить виріб. Вченими нейрофізіологами та спихологами доведено, найінтенсивніший період розвитку мозку людини - до ТРЬОХ!!! років.