Наш час - інформаційний. Ми постійно користуємось гаджетами, компютером, телевізором, телефоном і так далі. Ми часто в цифровому світі, і наші діти потрапляють у цю рутину також. У їхніх голівках швидко мелькає величезний обєм яскравої різнопланової інформації.

Реклама, мультфільми, ігри на телефоні - усе це формує у наших дітей так звану кліпову свідомість. Це невміння дитини довго концентруватись на чомусь одному. І це є сьогодні проблемою у дітей. В результаті дитині важко навчатись у школі, читати довгий текст, вирішити складну задачу.

Але від кліпової свідомості є ліки. Ці ліки - це розвиваючі ігри які формують об`єм та концентрацію уваги, покращують память, розвивають дрібну моторику.

02 min

 

У студії "РОЗУМАХА" для діток віком від 1 до 3х рочків проходять комплексні розвиваючі заняття. Заняття проходить у вигляді гри-подорожі. Дітки з головним казковим героєм (якщо тема - ліс то це їжачок, якщо тема водойми - то це рибка) - подорожують. Їхня подорож триває 1 годину (якщо це заняття в супроводі мами) та 2 години (якщо це заняття в міні-садку без мами). Під час подорожі малюки виконують різні завдання. Усі завдання - непрості - вони передбачають гру з різними розвиваючими методиками та іграшками за системами раннього розвитку різних авторів, таких як Монтессорі, Доман, Зайцев, Дьєнєш, Кюізенер, Нікітіни та ін. (Дані методики спрямовані на розвиток інтелекту). Виконувати кожне завдання малята весело та цікаво. Завдання тривають недовго (2-5хв. кожне), і постійно змінюються (рухливі та спокійні вправи виконуються почергово на протязі подорожі). В результаті регулярного відвідування занять та виконання батьками порад від психолога, як батькам розвивати дитину вдома - малюки мають інтелект вище середнього, краще розмовляють, стають соціально адаптованими (вміють чекати черги, ділитись, просити у ровесників, домовлятись).

03 min

Додати коментар


Захисний код
Оновити