Мозок дитини - як гіпсовий розчин, з якого, щоб виліпити щось хороше, є обмежений час. Чим довше розчин стоїть і вистигає, тим меншої якості виходить виріб. Вченими нейрофізіологами та спихологами доведено, найінтенсивніший період розвитку мозку людини - до ТРЬОХ!!! років.

Далі здатність до запам'ятовування, вивчення, аналізу різко спадає. До трьох років в дитячому тілі, мозку, в серці і душі МИ - батьки створюємо основу, фундамент, парадигму усієї його інтелектуальної і фізичної активності, успішності і життя, після трьох років настає дошкільний вік, коли зв'язки для засвоювання уже сформовані, і будуть засвоюватися лише ті типи інформації, які були активні до трьох років.

Ось, чому саме до трьох років - час для експериментів з різними часто не дитячими предметами. Ось, чому до трьох років чуючи будь-які іноземні мови - дитина буде надзвичайно легко засвоювати їх у шкільному віці. Ось, чому повторення різних слів та скоромовок впливає на розвиток інтелекту у майбутньому. Цей вік - саме той вік, коли варто докласти найбільших зусиль зі сторони батьків для розвитку дитини.

Заняття з раннього розвитку проходять у невеликих групах (4-6діток).

Дітки до трьох років займаються разом з мамами.

Заняття проходить у вигляді подорожі-гри. Дітки з головним героєм подорожують і виконують різноманітні ігрові завдання. Усі вони непрості - спрямовані на розвиток дрібної моторики, пам`яті, уваги, мислення, мовлення, музичного слуху, і т д.

Є вечірні та ранкові групи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити