Історія нашої студії починається з березня 2013 року, коли засновник студії, практикуючий дитячий психолог і просто мама, Олена Тамтура, розпочала проводити корекційні та розвиваючі заняття із дітками раннього та дошкільного віку у невеликих групках (дві-три дитини) у Луцьку. В основу занять входили методики вчених, педагогів та психологів (Г.Доман, М.Монтессорі, А.Зайцев, Нікітіни, Д.Кюізенер, З Дьєнеш), які в основу своїх досліджень вкладали таку ідею: «Кожна дитина від народження – геніальна. Потрібно лише виявити її геніальність і навчити її використовувати».

     З вересня того ж року студія «РОЗУМАХА» працювала на базі творчої студії «Nota-L», де втілювались у життя багато психологічних та мистецьких проектів. У самостійне плавання «РОЗУМАХА» вийшла з листопада 2013 року. І до серпня 2014 року існувала лише як місце для раннього розвитку та психологічної корекції.

untitled 53 1349610902 kak obuchit rebenka ponyatiyam pravo i levo 1PS 1000

      Із серпня 2014 року колектив студії збільшився, і його почали складати чудові спеціалісти та вчителі-методисти: педагоги різних напрямків, психологи, дефектолог-логопед. Тому і площа і можливості студії розширились, що дало змогу приносити більше користі діткам.

     Тому з вересня 2014 року у студії проходять розвиваючі заняття, заняття з підготовки до школи, ігрова англійська для дошкільнят та малюків, індивідуальні корекційні заняття з психологом та логопедом, індивідуальні заняття з репетиторами різних напрямків (розвиток, підготовка до школи, молодша школа, англійська, польська мова, математика) уроки доброти – виховні заняття з вчителем християнської етики, лялькові вистави, святкування днів народжень та календарних свят, майстер класи, дитячі фотосесії, тренінги для батьків, також дітки зі студії «РОЗУМАХА» відвідують дитячий басейн.

      З липня 2015 року у студії будуть проходити літні денні табірні програми, де корисно поєднані відпочинок на свіжому повітрі, навчання, розвиток та розваги.

      Із серпня 2015 року, окрім усіх працюючих напрямків, у студії «РОЗУМАХА» буде працювати дитяча кімната (якісний аналог дитячого садочка), буде відкрита дитяча школа мюзиклу, група з динамічної гімнастики для малюків від 3х місяців.

untitled 21уроки добра 4 ПЛАНЕТАРІЙ 20

      Усе, що було зроблене, і що буде зроблене у студії «РОЗУМАХА» - зроблене завдяки і для маленьких відвідувачів та їхніх батьків, з любов`ю, користю та повагою до кожного.