Підготовка до школи безперечно все більше стає запорукою успішності дитини у школі. Вміючи логічно мислити, давати обширні відповіді на запитання, отримувати та групувати інформацію, яку подає вчитель, співставляти її із уже вивченою, дитина швидше та спокійніше проходить процес адаптації до школи, до свого статусу та обовязків. Отже, можемо сказати - школяр без підготовки, наче без портфеля.

english

Водночас - до школи готуються дітки від 4х до 6ти рочків. Це малята, основною діяльністю для яких є гра. Тому і увесь світ вони сприймають через призму гри та казки. Як тільки нова інформація не має емоційного ігрового забарвлення - інтерес до пізнання нового втрачається.

Тому заняття маленької школи у “РОЗУМАСІ” організовані як ігрові заняття.

Заняття триває 2,5 години (з перервами) та розділене на предмети: логіка, читання, письмо, математика, англійська, розвиток зв`язного мовлення, рукоділля. З дітками працюють досвідчені та креативні педагоги-дошкільники, вчителі англійської та психологи.

На перерві дітки грають у рухливі ігри або граються розвиваючими іграшками на власний вибір. Також п`ють чай, їдять печиво.

english2

Додати коментар


Захисний код
Оновити