Кожна дитина - це квітка (в незалежності від її віку, статі, національності, нормальних чи патологічних показників розвитку, характеру). Хіба бувають некрасиві квіти? Некрасиві квіти - це ті, які в`януть або хворіють. За квітами потрібно доглядати, і тоді вони принесуть безліч радості, задоволення, гордості і приємного аромату. Діти дуже подібні до квіточок. За їхнім тілом, душею, розумом потрібен постійний догляд. Психолог - це лікар душі. У студії "РОЗУМАХА" дитячі та підліткові психологи проводять індивідуальні корекційні заняття виховних (непослух, капризи, істерики, і т д.), психічних(увага, пам`ять, мислення) та психологічних (самореалізація, самооцінка, тощо) елементів, які потребують корекції. Психолог у "РОЗУМАСІ" діє за наступними алгоритмами:

-якщо проблема дитини невелика і батьки зрозуміли, як скорегувати її вдома - достатньо 1-2х консультацій.

-якщо у дитини є певні патології, які варті глибинної корекції (наприклад, високий рівень агресивності) - потрібен курс від 5 до 15 корекцйійних занять.

-якщо у дитини є певна вроджена патологія у роботі мозку, і розвиток не відбувається згідно вікових норм, тоді проводяться постійні інтенсивні корекційні курси з невеликими перервами. (зазвичай комплексно із консультаціями логопеда, дефектолога, а при потребі і психіатра).

Заняття у психолога триває 45хвилин - 1 годину.

Для запису на заняття - телефонуйте: 099-348-02-59, 063-227-62-11.